Makita SDS-MAX 20X400/600MM, grąžtas su dulkių nusiurbimu B-64440
  • Varlė kodas 11521891
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • Makita SDS-MAX 20X400/600MM, grąžtas su dulkių nusiurbimu B-64440 video
Atgal Pirmyn
  • Varlė kodas 11521891
  • Liko tik: 1 vnt.
add to cart Į krepšelį 30.55
Makita SDS-MAX 20X400/600MM, grąžtas su dulkių nusiurbimu B-64440 kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
  • Betono grąžtas su vidiniu dulkių ištraukimu
  • Užtikrinta švari ir nedulkėta darbo aplinka
  • Išgręžiama idealiai apvali skylė ir užtikrintas ilgas grąžto tarnavimo laikas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-06
Šis grąžtas su dulkių nusiurbimu yra puikus pasirinkimas profesionalams. SDS-MAX tvirtinimas užtikrina stabilumą, o 600 mm ilgis leidžia dirbti su gilesnėmis skylėmis. 20 mm skersmuo tinka įvairiems darbams. Dulkių nusiurbimas padeda palaikyti švarą darbo vietoje.
Pliusai: SDS-MAX tvirtinimas užtikrina stabilumą 600 mm ilgis leidžia dirbti su gilesnėmis skylėmis Dulkių nusiurbimas padeda palaikyti švarą darbo vietoje
Minusai: Gali būti per ilgas mažesniems projektams
Specifikacija
  • Gamintojas Makita
  • Modelis
    B-64440
  • Skersmuo (d) 20,0 mm
  • Darbinis ilgis 400 mm
  • Bendras ilgis 600 mm
  • Modelio pavadinimas
    B-64440
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 00:08:15
Panašios prekės
Bosch Grąžtas instal.ir perdeng 20,0x600,0 mm,1.vnt.
  • GamintojasBosch
  • Skersmuo (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Bosch Grąžtas instal.ir perdeng 20,0x600,0 mm,1.vnt. kaina
Makita SDS-MAX 4 NEMESIS Grąžtas 20X400/520 MM B-20030
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Makita SDS-MAX 4 NEMESIS Grąžtas 20X400/520 MM B-20030 kaina
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Spiralinis metalo grąžtas su Morzės kūgiu RUKO Ø 20,0 mm kaina
Makita SDS-MAX 4 NEMESIS Grąžtas 20X200/320 MM B-20024
  • Liko tik: 4 vnt.
Makita SDS-MAX 4 NEMESIS Grąžtas 20X200/320 MM B-20024 kaina
Bosch SDS-plus-5 grąžtas (S4L) 18 x 550 x 600 mm,1 vnt.
  • GamintojasBosch
  • SkirtaBetonui
  • Skersmuo (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Liko tik: 2 vnt.
Bosch SDS-plus-5 grąžtas (S4L) 18 x 550 x 600 mm,1 vnt. kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Makita SDS-MAX 24X400/600MM, grąžtas su dulkių nusiurbimu B-64462 kaina
Bosch SDS-plus-5 grąžtas (S4L) 20 x 250 x 300 mm,1 vnt.
  • SkirtaBetonui
  • Liko tik: 4 vnt.
Bosch SDS-plus-5 grąžtas (S4L) 20 x 250 x 300 mm,1 vnt. kaina
Sraigtinis medžio grąžtas 320mm FAMAG Ø20x320 mm
  • Liko tik: 3 vnt.
Sraigtinis medžio grąžtas 320mm FAMAG Ø20x320 mm kaina
Makita E-24882 SDS-PLUS Grąžtas 20x200/250mm NEMESIS 2
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Makita E-24882 SDS-PLUS Grąžtas 20x200/250mm NEMESIS 2 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Armac 97-901# Tinklo filtras 3 m r-5 juodas
  • GamintojasArmac
  • Lizdų skaičius
  • Ilgis (m)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Armac 97-901# Tinklo filtras 3 m r-5 juodas kaina
-2 %