Grąžtas Forte Tools Forte BIT REINF CON SDS-PLUS D8X200X260 26756
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
Grąžtas Forte Tools Forte BIT REINF CON SDS-PLUS D8X200X260 26756 kaina
add to cart Į krepšelį 18.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 18.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zīmols- Forte Tools. Modelis- -. Artikuls- 26756. Garums- 26 cm. Darbības zonas garums- 20 cm. Diametrs- 8 mm. Montāžas veids- SDS Plus (TE-C). Apstrādes materiāls- Dzelzsbetons. Betons. Mūra.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-01
Pliusai: Lengvas Patvarus Geras ilgis
Minusai: Didelis pakuotės dydis
Specifikacija
  • Gamintojas Forte Tools
  • Svoris 0.08
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Forte_Tools Sraigtinis medienos grąžtas Forte Tools, 8x235 mm kaina
Mega Wiertło Betono grąžtas SDS Plus 26 * 260 mm
  • GamintojasMega
  • SkirtaBetonui
  • Skersmuo (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Mega Wiertło Betono grąžtas SDS Plus 26 * 260 mm kaina
Grąžtas Diager Centravimo kreiptuvas 8x120 mm
  • GamintojasDiager
  • Skersmuo (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Grąžtas Diager Centravimo kreiptuvas 8x120 mm kaina
Makita SDS-VPLUS grąžtas 8x310mm
  • GamintojasMakita
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Makita SDS-VPLUS grąžtas 8x310mm kaina
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Milwaukee Accessories Kombinuotas grąžtas-sriegiklis MILWAUKEE HSS-G M8 57mm 1/4" kaina
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Milwaukee Accessories Universalus grąžtas MILWAUKEE Ø12 x 260 mm kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Grąžtas HESKINS Juosta SAFETY GRIP 25 mm x 18,3 m, sk. kaina
Sraigtinis grąžtas medžiui RUKO 460mm Ø8x460 mm
  • GamintojasRuko
  • SkirtaMedžiui
Sraigtinis grąžtas medžiui RUKO 460mm Ø8x460 mm kaina
Stanley Grąžtas SDS+ 8 x 540/600 mm
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Stanley Grąžtas SDS+ 8 x 540/600 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Makita Spiralinis gražtas 28x450mm D-07652
Makita Spiralinis gražtas 28x450mm D-07652 kaina