Festool Systainer³ SYS-STF-D77/D90/93V
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
Festool Systainer³ SYS-STF-D77/D90/93V kaina
add to cart Į krepšelį 57.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 57.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Šiame Systaineryje galima laikyti 3 skirtingų formatų šlifavimo priemones
Dar lankstesniam aprūpinimui
Tvarkingai surūšiuotos šlifavimo priemonės
Iškart po ranka
T-LOC – uždarymui, atidarymui ir sujungimui su kitais Systaineriais
Paskirtis:
Nuolatinė tvarka, maksimali apžvalga, lankstūs moduliai
Ženkliai taupo laiką, kaštus bei suteikia patogumo
Paprastas transportavimas visko vienu metu
Profesionalus sprendimas ir įvaizdis
8 skyriai visoms šlifavimo priemonėms apžvelgiamai rūšiuoti – naujos, dar naudojamos, naudotos.
Systainerį galima nešti ergonomiškoje padėtyje arčiau kūno naudojant priekinę rankeną.
Tobulai organizuotas įrankių pervežimas sužavės net Jūsų klientus.
su įdėklu šlifavimo priemonėms Ø 77 mm, Ø 90 mm ir V93
Skyrelių kiekis 8; Systainerio dydis SYS3 M 112; Matmenys (I x P x A) 396 x 296 x 112 mm
Specifikacija
  • Gamintojas Festool
  • Pakuotės matmenys (aukštis) cm 11.20
  • Pakuotės matmenys (ilgis) cm 39.60
  • Svoris (kg) 1.679
  • Pakuotės matmenys (plotis) cm 29.60
  • Modelio pavadinimas
    576784
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Festool Systaineris³ įrankių dėžė SYS3 TB L 237 kaina
Bosch Lagaminų sistema LT-Boxx 272
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Liko tik: 1 vnt.
Bosch Lagaminų sistema LT-Boxx 272 kaina
Bosch Lagaminas L-Boxx 238
  • Įvertinimas 5.0 (15)
Bosch Lagaminas L-Boxx 238 kaina
Lagaminas Festool Systainer³ SYS3 TB M 237
  • GamintojasFestool
  • Tipas
  • Liko tik: 2 vnt.
Lagaminas Festool Systainer³ SYS3 TB M 237 kaina
Festool Systainer³ SYS3 DF M 137 kaina
Lagaminas Festool Systainer³ SYS3 M 187
  • Tipas
Lagaminas Festool Systainer³ SYS3 M 187 kaina
Dėžė įrankiams RIMAX PRO 25''
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Dėžė įrankiams RIMAX PRO 25'' kaina
Įrankių laikiklis-lenta
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-2 d. d.
Įrankių laikiklis-lenta kaina
Vevor Grąžtų talpykla su trimis stalčiais kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Durable Patvarus kaina
  • Pristatymas į namus 4-9 d. d.
Polymaker PolyLite PC 2.85 mm 1kg - Transparent kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
LAMBDA, Dot matrix cartridge for CITIZEN DP 600 (Casio FE-2000) kaina
Palaidinė Katrus
  • Pristatymas į namus 10-11 d. d.
Palaidinė Katrus kaina
-12 %
4F džemperis
  • Gamintojas4F
  • Medžiaga
  • Dydis, , ,
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
4F džemperis kaina