Dvikilpis raktas Facom 59TX.14X18; E14-E18
  • Varlė kodas 31961197
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 31961197
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Dvikilpis raktas Facom 59TX.14X18; E14-E18 kaina
add to cart Į krepšelį 34.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 34.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Specifikacija
  • Gamintojas Facom
  • Modelis
    59TX.14X18
  • Svoris 0.1000
  • Modelio pavadinimas
    59TX.14X18
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex
  • Įvertinimas 5.0 (26)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex kaina
  • Įvertinimas 5.0 (13)
  • Liko tik: 3 vnt.
Bahco Izoliuotų atsuktuvų rinkinys ERGO™ slim 5 vnt - PH1/2; SL3,0/4,0/5,5 - 1000V VDE kaina
Yato 5906083071751
  • GamintojasYato
  • Tipas
  • Tvirtinimo tipas1/2
  • Liko tik: 1 vnt.
Yato 5906083071751 kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Izoliacijos nuėmimo įrankis Yato YT-2268 0.2-4mm2
  • Liko tik: 1 vnt.
Izoliacijos nuėmimo įrankis Yato YT-2268 0.2-4mm2 kaina
-11 %
Tajima pistoletas silikonui Convoy CNV-RS, dvigubas perdavimo santykis 8:1 (12 mm) ir 16:1 (6 mm)
  • GamintojasTajima
  • Tipas
  • SpalvaMarga
  • Įvertinimas 5.0 (6)
Tajima pistoletas silikonui Convoy CNV-RS, dvigubas perdavimo santykis 8:1 (12 mm) ir 16:1 (6 mm) kaina
Piła 550 mm „Proline“ kampinis pjūklas
  • GamintojasPiła
  • Ilgis (mm)
Piła 550 mm „Proline“ kampinis pjūklas kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Stalo įrankių raktai - SPICE WRENCHES kaina
Dantų protezo antgalių laikiklis, 28 vnt. rinkinys kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Felo kampinių raktų rinkinys, 8 dalių TORX® T 9 - T 40 kaina
-15 %
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Tvardy sukimo momento veržliaraktis 1/4" 5-25Nm TVARDY (20) kaina
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
TengTools Raktas su terkšle Teng Tools 6005; 14 mm kaina
-8 %
Kombinuotas raktas Facom 41.15; 15 mm
  • GamintojasFacom
Kombinuotas raktas Facom 41.15; 15 mm kaina
Dvikilpis raktas Facom 55A.18X19; 18x19 mm kaina
Raktas Milwaukee 4932492733; 27x29 mm kaina
Raktas su terkšle Condor Werkzeug C4077/10; 10 mm kaina
Terkšlė Sata ST11974G; 1/4''
  • GamintojasSATA
  • Tvirtinimo tipas1/4
Terkšlė Sata ST11974G; 1/4'' kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Kompiuterio ventiliatorius ARGB Darkflash DR12 Pro (120x120)
  • GamintojasDarkflash
  • TipasKorpusui
  • Skersmuo (mm)
  • Apšvietimas
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 1 d. d.
Kompiuterio ventiliatorius ARGB Darkflash DR12 Pro (120x120) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Mtuning_A Patobulintas galinis suktuvas E30 E36 kompaktiškas kaina
-6 %