Ingco HHLNP28160 Long Jaw Pliers CrV 160mm
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
rating 4.5
Ingco HHLNP28160 Long Jaw Pliers CrV 160mm kaina
add to cart Į krepšelį 9.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 9.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Long nose pliers with high lever 6" (160 mm) - Cr-V steel, black finish, TPR two-tone handle
Product Description:
The 6" (160 mm) long-jaw pliers are made of high quality chrome-vanadium (Cr-V) steel for high strength and durability. The black finish protects the tool from corrosion and wear, greatly extending its life even with regular use.
Key features:
Length: 160 mm (6").
Material: chrome-vanadium steel (Cr-V) - strength and durability
Surface: black, corrosion-resistant
Handle: ergonomic, two-tone TPR - comfortable and non-slip grip
High lever: reduces effort by up to 30% compared to conventional pliers
Application: precise holding, bending and handling of materials
Suitable for: DIYers and professionals
Specifikacija
  • Gamintojas Ingco
  • Modelis
    HHLNP28160
  • Svoris 0,16667
  • Mpn HHLNP28160
  • Modelio pavadinimas
    HHLNP28160
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex
  • Įvertinimas 5.0 (26)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex kaina
  • Įvertinimas 5.0 (13)
  • Liko tik: 3 vnt.
Bahco Izoliuotų atsuktuvų rinkinys ERGO™ slim 5 vnt - PH1/2; SL3,0/4,0/5,5 - 1000V VDE kaina
Yato 5906083071751
  • Liko tik: 1 vnt.
Yato 5906083071751 kaina
Izoliacijos nuėmimo įrankis Yato YT-2268 0.2-4mm2
  • Liko tik: 1 vnt.
Izoliacijos nuėmimo įrankis Yato YT-2268 0.2-4mm2 kaina
-11 %
Tajima pistoletas silikonui Convoy CNV-RS, dvigubas perdavimo santykis 8:1 (12 mm) ir 16:1 (6 mm)
  • GamintojasTajima
  • Tipas
  • SpalvaMarga
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Liko tik: 2 vnt.
Tajima pistoletas silikonui Convoy CNV-RS, dvigubas perdavimo santykis 8:1 (12 mm) ir 16:1 (6 mm) kaina
Piła 550 mm „Proline“ kampinis pjūklas
  • GamintojasPiła
  • Tipas
  • Ilgis (mm)
Piła 550 mm „Proline“ kampinis pjūklas kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-10 d. d.
Oem Tiesus modeliavimo pincetas - blakstienų priauginimo pincetas kaina
Oem Pincetas 18cm - lenktas - universalus pincetas - pincetas kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Ingco HDCP08188 Side Cutting Pliers, 7", 180mm kaina
-29 %
JUCO SZCZYPCE BOCZNE POLEROWANE 160mm 1000V
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
JUCO SZCZYPCE BOCZNE POLEROWANE 160mm 1000V kaina
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Szczypce Žiedinių replės 230 mm, išorinės, tiesios kaina
-18 %
JUCO PAilgintos lenktos replės, poliruotos 160 mm 1000 V kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Szczypce Žiedų replės, 180 mm, išlenktos iš vidaus, proline, hd kaina
Szczypce Antenos terminalų užspaudimo replės 1,72–8,1 mm² kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Griebtuvas antgaliams 0,25-10mm2 Bigstren 22717 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 9-12 d. d.
IT Cosmetics Heavenly Luxe lazdelės formos rutulinė pudra, 1 vnt. kaina
Vanguard VEO Active 53 pilka kuprinė kaina
G.Rossi Laikrodis moterims G. ROSSI - 11712B-3D1 (zg867b) + dėžutė
  • GamintojasG.Rossi
  • TipasMoteriški
  • Korpuso forma
  • Atsparumas vandeniui
  • Mechanizmas
  • Apyrankė
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
G.Rossi Laikrodis moterims G. ROSSI - 11712B-3D1 (zg867b) + dėžutė kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
„Clarins Joli Blush“ kompaktiška skaistalų pudra „01 Cheeky Baby“, 5 g kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Akasa PCI slot mounting system for fans – 120mm kaina