Pjūkleliai metalai BAHCO 302-71M-12P, 12vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
add to cart Į krepšelį 9.99
Pjūkleliai metalai BAHCO 302-71M-12P, 12vnt. kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 9.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
  • Smulkių dantų pjūkleliai skirti metalo pjovimui
  • Tinka 302 ir 502 modelio rankiniams siaurapjūkliams
  • Kiekis pakuotėje - 12 vnt.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-01-16
Pliusai: Aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas Tikslus pjovimas Patogus ir saugus naudojimas
Minusai: Gali būti sunku rasti atsarginių dalių
Specifikacija
  • Gamintojas Bahco
  • Modelis
    302-71M-12P
  • Kodas Nr 8202998000
  • Svoris 0.0050
  • Modelio pavadinimas
    302-71M-12P
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas Bahco
  • Tipas
Atsiliepimai (0)
Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 01:40:15
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex
  • Įvertinimas 5.0 (26)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex kaina
  • Įvertinimas 5.0 (13)
  • Liko tik: 3 vnt.
Bahco Izoliuotų atsuktuvų rinkinys ERGO™ slim 5 vnt - PH1/2; SL3,0/4,0/5,5 - 1000V VDE kaina
Yato 5906083071751
  • Liko tik: 1 vnt.
Yato 5906083071751 kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Izoliacijos nuėmimo įrankis Yato YT-2268 0.2-4mm2
  • Liko tik: 1 vnt.
Izoliacijos nuėmimo įrankis Yato YT-2268 0.2-4mm2 kaina
-11 %
Tajima pistoletas silikonui Convoy CNV-RS, dvigubas perdavimo santykis 8:1 (12 mm) ir 16:1 (6 mm)
  • GamintojasTajima
  • Tipas
  • SpalvaMarga
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Liko tik: 2 vnt.
Tajima pistoletas silikonui Convoy CNV-RS, dvigubas perdavimo santykis 8:1 (12 mm) ir 16:1 (6 mm) kaina
Piła 550 mm „Proline“ kampinis pjūklas
  • GamintojasPiła
  • Ilgis (mm)
Piła 550 mm „Proline“ kampinis pjūklas kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pjūkleliai BAHCO 302-83S-12P, 12vnt. kaina
Piła Lenktas Sodo pjūklas Neo 6", 1 vnt.
  • GamintojasPiła
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Piła Lenktas Sodo pjūklas Neo 6", 1 vnt. kaina
Piła Pjūklas medžiui ALIGATOR Topex | 500mm
  • Ilgis (mm)
Piła Pjūklas medžiui ALIGATOR Topex | 500mm kaina
Pjūklas Bradas V-SERIES WOOD SK5, 30 cm
  • GamintojasBradas
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
Pjūklas Bradas V-SERIES WOOD SK5, 30 cm kaina
Piła Pjūklas rank. medžiui 450mm 10d/1 PROLINE
  • Pristatymas į namus 2-8 d. d.
Piła Pjūklas rank. medžiui 450mm 10d/1 PROLINE kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Tikslus peilis NT-Cutter D-400P kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Toya Sa Poland YATO SULČIAS TIŠKIAI MASEI kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 5-9 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Maria Nila Luminous Colour Cruelty Free Hair Conditioner For Spalvą išsaugantis, 1000 ml kaina
Toya Sa Poland YATO MASĖS IŠTRAUKTUVAS SU AUTOMATINIU UŽRAKTU kaina
Wiertło „Baildon DIN 340 RN NWKb“ 1,5 mm metalo grąžtas, HSS-E Co5 (S), 70–45 mm, 10 vienetų kartotinis kaina
-45 %