Ingco HFSW18028C Folding Wood Saw 180mm
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Ingco HFSW18028C Folding Wood Saw 180mm kaina
add to cart Į krepšelį 14.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 14.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Folding wood saw 7" 180 mm, SK5, 7 TPI, high quality, triple precision ground teeth, with hand protection function
Specifikacija
  • Gamintojas Ingco
  • Modelis
    HFSW18028C
  • Svoris 0,25000
  • Mpn HFSW18028C
  • Modelio pavadinimas
    HFSW18028C
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex
  • Įvertinimas 5.0 (26)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex kaina
  • Įvertinimas 5.0 (13)
  • Liko tik: 3 vnt.
Bahco Izoliuotų atsuktuvų rinkinys ERGO™ slim 5 vnt - PH1/2; SL3,0/4,0/5,5 - 1000V VDE kaina
Yato 5906083071751
  • Liko tik: 1 vnt.
Yato 5906083071751 kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Izoliacijos nuėmimo įrankis Yato YT-2268 0.2-4mm2
  • Liko tik: 1 vnt.
Izoliacijos nuėmimo įrankis Yato YT-2268 0.2-4mm2 kaina
-11 %
Tajima pistoletas silikonui Convoy CNV-RS, dvigubas perdavimo santykis 8:1 (12 mm) ir 16:1 (6 mm)
  • GamintojasTajima
  • Tipas
  • SpalvaMarga
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Liko tik: 2 vnt.
Tajima pistoletas silikonui Convoy CNV-RS, dvigubas perdavimo santykis 8:1 (12 mm) ir 16:1 (6 mm) kaina
Piła 550 mm „Proline“ kampinis pjūklas
  • GamintojasPiła
  • Tipas
  • Ilgis (mm)
Piła 550 mm „Proline“ kampinis pjūklas kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Toya Sa Poland Pjūklas medžiui | 350 mm (28370)
  • GamintojasToya
  • Ilgis (mm)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Toya Sa Poland Pjūklas medžiui | 350 mm (28370) kaina
-7 %
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
pjūklas, mini rėmas 250 mm pjūklo diskams, Bahco [208] kaina