Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Kirviai ir kirvukai Rinkiniai

(3)
Rinkiniai kirviai ir kirvukai - optimalus pasirinkimas. Parduotuvėje turime daugiau nei 3 modelių. Rinkiniai kirviai ir kirvukai mėgstamas mūsų klientų pasirinkimas. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą modelį.
Rodyti daugiau
Fiskars Kirvis X17 + galąstuvas Xsharp Fiskars Kirvis X17 + galąstuvas Xsharp
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • 5.0 (11)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 4 vnt.
55.01  €
-19 %
 • 5.0 (4)
 • 10-12 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
54.99  €
 • 5.0 (1)
 • 3-6 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
50.99  €

Kirvis – vienas seniausių žmonijos įrankių

Kirvis yra vienas seniausių žmonijos naudojamų pakankamai universalių įrankių. Archeologai teigia, kad pirmasis kirvio atitikmuo buvo pradėtas naudoti dar prieš 1,5 mln. metų. Mūsų protėviai naudojo kirvius šaknų iškasimui, medžių kirtimui bei medžioklei. Šiomis dienomis kirviai naudojami buities reikmėms, medžių kirtimui bei skaldymui. Jie gali būti skirti kapojimui, skaldymui, kirtimui ar būti universalūs. Kirviai gali būti dviašmeniai arba vienašmeniai. Jie plačiai naudojami buities bei medžio apdirbimo darbams.

Į ką atsižvelgti renkantis kirvį?

Norint įsigyti kirvį ar kirvuką, kuris nenuvils ir atliks savo paskirtį tobulai, reikia atsižvelgti į keletą labai svarbių aspektų. Visų pirma, svarbu pasirinkti tinkamo tipo kirvį. Kirviai gali būti vienašmeniai arba dviašmeniai. Vienašmeniai kirviai yra dažniausiai sutinkamas kirvių tipas, kuris plačiausiai naudojamas. Jis puikiai tinkamas vidutinio dydžio medžių kirtimui bei gali būti naudojamas medienos skaldymui. Tuo tarpu dviašmeniai kirviai, kaip ir sako jų pavadinimas, turi du ašmenis, vienoje ir kitoje pusėje. Dažniausiai viena ašmenų pusė būna labai išgaląsta greitam bei efektyviam kapojimui, o kita pusė standartiškai tinka tvirtų medžių kirtimui. Tai gana patogus ir sąlyginai universalus kirvis, leidžiantis vienu įrankiu atlikti kelias skirtingas medžio apdorojimo funkcijas. Tačiau svarbu pabrėžti, kad kirvį taip pat galite rinktis pagal jo funkcijas: jie gali būti universalūs, skirti kirtimui, skaldymui arba kapojimui. Kirtimo kirviai pasižymi ilga rankena bei labai aštriais ašmenimis, kurie padeda lengvai kirsti medžius. Skaldymo arba kapojimo kirvis pasižymi sunkia galva, kuri priekyje yra gana plona, o ties viduriu storesnė. Jie taip pagaminti todėl, kad būtų lengviau perskelti malkas. Kirvio skaldiklio ašmenys tiesūs, bet nėra labai aštrūs. Taip pat, malkoms skaldyti skirti kirviai gali būti įvairiausių dydžių: nuo 40 cm ilgio kirvuko iki 90 cm kirvio. Universalūs kirviai tinka visiems darbams, tačiau manoma, kad jie tinkami tik lengvam, buitiniam medienos kirtimui bei kapojimui.

Taip pat svarbu išsirinkti tinkamą kirvio galvą. Tai svarbiausia kirvio dalis, kuri atlieka pagrindinį darbą. Kad veiktų efektyviai, kirvio ašmenys turi būti gerai pagaląsti, taip pat, pakankamai ploni, kad įkirstų į medieną, bet tuo pačiu ir pakankamai stori, kad neskiltų ir nesulūžtų. Dėl šios priežasties, kirvio galva turi būti pagaminta iš tvirto plieno, kitu atveju, juo naudotis tinkamai negalėsite. Teigiama, kad patvariausi kirviai yra pagaminti iš plieno, kurio sudėtyje yra daug anglies. Svarbus ir kirvio galvos svoris. Sunkesnė kirvio galva suteikia daugiau jėgos, bet naudojantis ja galima prarasti kirtimo tikslumą. Optimaliausias kirvio galvos svoris yra maždaug 2 kg.

Dar vienas svarbus aspektas – rankenos ilgis. Specialistai rekomenduoja rinktis kirvius su trumpesne rankena, nes juos lengviau valdyti. Ilgesnę rankeną turintys kirviai suteikia daugiau kirtimo jėgos, nes jais lengviau užsimoti, bet dažniausiai prarandamas kirtimo tikslumas. Teigiama, kad optimaliausias kirvio rankenos ilgis – 70 cm. Tačiau svarbus ne tik ilgis, bet ir medžiaga, iš kurios rankena pagaminta. Rankenos gali būti plastikinės arba medinės. Plastikinės rankenos dažnai yra lengvesnės. Specialistai vis dėlto pataria rinktis kirvius turinčius medines rankenas, kurios anot jų, yra tvirtesnės bei patvaresnės. Taip pat kalbant apie rankenas, svarbu išsirinkti ir tinkamą rankenos formą. Kirvių rankenos gali būti tiesios arba išlenktos. Tiesios rankenos dažniausiai naudojamos dviašmeniuose kirviuose, todėl leidžia lengviau keisti kirtimo puses. Tuo tarpu, išlenktos rankenos būdingos visiems kitiems kirvių tipams ir suteikia patogų ir gana natūralų įsitvėrimą.

Kirviai ir kirvukai – gera kaina perkant internetu

Palengvinkite malkų skaldymo, kapojimo bei medžio kirtimo darbus įsigydami naują kokybišką kirvį ar kirvuką. Siūlome platų, įvairių rūšių kirvių pasirinkimą internetu už prieinamą kainą. Akcijų metu patinkančius kirvius galite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Kirviai ir kirvukai Rinkiniai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-10 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Kirviai ir kirvukai Rinkiniai kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Kirviai ir kirvukai Rinkiniai kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Kirviai ir kirvukai Rinkiniai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 337 prekes, o kainos prasideda nuo 4.99 Eur