epm (E -314-0350)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
epm (E -314-0350)
rating 4.5
epm (E -314-0350) kaina
add to cart Į krepšelį 19.99
epm (E -314-0350) kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
epm (E -314-0350) kaina
add to cart Į krepšelį 19.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
2K 50mm 350mm fasado mentelė
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-01-25
EPM nerūdijančio plieno fasado glaistas 2K 50mm 350mm (E-314-0350) yra aukštos kokybės produktas, kuris turi daug privalumų.
Pliusai: 1. Glaistas pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl yra labai atsparus korozijai ir ilgaamžis. 2. Jis turi 2K technologiją, kuri užtikrina aukštą sukibimą su fasado paviršiumi ir ilgalaikį glaisto tvirtumą. 3. Glaistas yra 50mm storio ir 350mm ilgio, todėl yra patogus naudoti ir užtikrina greitą darbo tempą.
Specifikacija
  • Gamintojas epm
  • Modelis
    E-314-0350
  • Modelio pavadinimas
    E-314-0350
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex
  • Įvertinimas 5.0 (26)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex kaina
  • Įvertinimas 5.0 (13)
  • Liko tik: 3 vnt.
Bahco Izoliuotų atsuktuvų rinkinys ERGO™ slim 5 vnt - PH1/2; SL3,0/4,0/5,5 - 1000V VDE kaina
Yato 5906083071751
  • GamintojasYato
  • Tipas
  • Tvirtinimo tipas1/2
  • Liko tik: 1 vnt.
Yato 5906083071751 kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Izoliacijos nuėmimo įrankis Yato YT-2268 0.2-4mm2
  • Liko tik: 1 vnt.
Izoliacijos nuėmimo įrankis Yato YT-2268 0.2-4mm2 kaina
-11 %
Tajima pistoletas silikonui Convoy CNV-RS, dvigubas perdavimo santykis 8:1 (12 mm) ir 16:1 (6 mm)
  • GamintojasTajima
  • Tipas
  • SpalvaMarga
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Liko tik: 2 vnt.
Tajima pistoletas silikonui Convoy CNV-RS, dvigubas perdavimo santykis 8:1 (12 mm) ir 16:1 (6 mm) kaina
Piła 550 mm „Proline“ kampinis pjūklas
  • GamintojasPiła
  • Ilgis (mm)
Piła 550 mm „Proline“ kampinis pjūklas kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
EPM NINE PACA 2K 130 * 380MM GOLD kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
EPM Ytong 200mm pleištas (E-326- 1200) kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
EPM nerūdijančio plieno fascia 2K 90mm 150mm (E -314- 1150) kaina
EPM terkšlė 72TH SATIN 1/2'' (1 SZT) kaina
EPM Ytong 300mm (E -326- 1300) kaina
epm 2K 130 * 355MM AUKSAS kaina
EPM keičiamas peilis profesionaliam glaisto peiliui, 400 mm kaina
EPM MAIŠYTUVAS KLIJAMS, MŪRUI, TINKUI M14 120*600 (1 VNT.) kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
epm 580 x 130mm (E- 323- 6580) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
LANBERG PCU5-10CC-0025-G Patchcord RJ45 kat. 5e UTP 0,25m žalias
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
LANBERG PCU5-10CC-0025-G Patchcord RJ45 kat. 5e UTP 0,25m žalias kaina
-17 %
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
InLine Komutacinis kabelis - S / FTP (PiMf) - Cat.6A - 500MHz - Halogenas nemokamai - Varis - Juodas - 15m (76815S) kaina
Fellowes blizgus A3 175 mik
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Fellowes blizgus A3 175 mik kaina
USB kabelis Delock USB-A - USB-A 0,5 m permatomas (83886)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
USB kabelis Delock USB-A - USB-A 0,5 m permatomas (83886) kaina
  • Pristatymas į namus 3-8 d. d.
Bitspower Adapteris Q-Splitter 5x G1/4 inch IG – matte juodas kaina
Sbox Technology Sbox USB A-F.->MICRO USB M. 0.1M USB F-MICRO M
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Sbox Technology Sbox USB A-F.->MICRO USB M. 0.1M USB F-MICRO M kaina
helos Cat.6a LSA 19" Patch Panel 1U 24 porty
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
helos Cat.6a LSA 19" Patch Panel 1U 24 porty kaina