Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Grūdų ir prieskonių malūnėliai Esperanza

(4)
Esperanza – vienas didžiausių duomenų laikmenų, kompiuteriams ir fototechnikai skirtų priedų ir vartotojų elektronikos prietaisų gamintojų Europoje. Esperanza produktai leidžia žmonėms mėgautis naujausių technologijų pasiekimais ir naudoti juos kasdieniams darbams ir pramogoms.
Rodyti daugiau
Esperanza SARAWAK nerūdijančio plieno pipirų malūnėlis EKP002 Esperanza SARAWAK nerūdijančio plieno pipirų malūnėlis EKP002
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • Žemos kainos garantija
 • 5.0 (30)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 4 vnt.
4.99  €
-38 %
 • 5.0 (3)
 • 5-7 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
11.99  €
 • 5.0 (1)
 • 2-4 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
8.99  €
 • 5.0 (1)
 • 3-7 d. d.
 • Liko tik: 3 vnt.
9.99  €

Grūdų ir prieskonių malūnėliai – šviežiems, kvapniems

Jei mėgstate gaminti, turbūt žinote, kad šviežių prieskonių naudojimas, maisto ruošime, yra itin svarbus. Šviežiai sumalti prieskoniai ne tik labai skaniai kvepia, bet ir suteikia kur kas geresnį skonį, nei iš anksto paruošti ir sumalti prieskoniai. Negana to, tokie prieskoniai išsilaiko kur kas ilgiau, jei yra laikomi tinkamai. Grūdų ir prieskonių malūnėliai yra tie prietaisai, kurie gali suteikti šviežiai maltus prieskonius, kavą ar net grūdinės kilmės produktus. Jie puikiai tinka tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui, yra universalūs ir lengvai naudojami bei valomi.

Kokio tipo prieskonių malūnėlį pasirinkti?

Prieskonių malūnėliai arba grūstuvės yra vieni iš naudingiausių prietaisų, naudojamų tiek profesionalioje, tiek namų virtuvėje. Jie leidžia lengvai ir greitai sumalti prieskonius, riešutus, sėklas į miltelius. Sumalti milteliai gali būti naudojami maisto ruošimui, pagardinimui. Kadangi, šiais malūnėliais galima sumalti įvairiausių tipų produktus, grūdų ir prieskonių malūnėliai pasižymi universalumu, o taip pat, ir lengvu naudojimu. Jei norite palengvinti, o tuo pat metu, ir pagerinti maisto ruošimą, suteikdami patiekalams išskirtinius skonius ir kvapus, turėtumėte apsvarstyti prieskonių malūnėlio įsigijimą. Tačiau, norint įsigyti kokybišką ir tinkamą prieskonių malūnėlį, prieš įsigyjant naudinga išsirinkti tinkamą tipą. Iš esmės, prieskonių malimui skirtų prietaisų tipai gali būti 3: grūstuvės, standartiniai malūnėliai arba elektriniai malūnėliai.

Visų pirma – prieskonių grūstuvės. Grūstuvės yra sudarytos iš sunkaus dubenėlio ir grūstuvo, kuriuo ir smulkinami bei grūdami prieskoniai, riešutai, sėklos, žolelės. Tai primityvūs, tačiau, vis dar plačiai naudojami įrankiai, kurie gali būti skirtingų dydžių. Grūstuvės yra universalios, kadangi, tinka tiek sausiems, tiek šlapiems ir drėgniems produktams malti ir smulkinti.  

Kitas tipas – standartiniai prieskonių malūnėliai. Tai rankinis prietaisas, dažniausiai, druskos ir pipirų malūnėlis, kuris rankiniu būdu yra sukamas, o sukimo metu susmulkinti prieskoniai iškrenta iš malūnėlio dugno. Šio tipo malūnėliai puikiai tinka nedideliems prieskonių kiekiams malti, todėl, yra ypač naudingi namų naudojimui. Tačiau, jais galima apdoroti tik sausus produktus.

Galiausiai – elektriniai prieskonių malūnėliai. Šio tipo malūnėliai yra galingiausi, o savo veikimu net gali priminti mini virtuvinius smulkintuvus. Kadangi, šie prietaisai yra galingi, jais lengvai galima sumalti kavą, riešutus, grūdinės kilmės produktus. Taip pat, jie tinka ne tik sausiems, bet ir šlapiems produktams smulkinti. 

Grūdų ir prieskonių malūnėliai – gera kaina perkant internetu

Kvapnūs ir skanūs, ką tik sumalti produktai, prieskoniai, ruošiamam maistui suteikia puikų, išskirtinį skonį. Na, o lengvam ir greitam prieskonių sumalimui namuose būtini grūdų ir prieskonių malūnėliai. Skirtingi jų tipai, dydžiai ir ypatybės garantuos, kad kiekvienas ras tinkamiausius ir labiausiai virtuvinius poreikius atitinkančius prieskonių malūnėlius. Siūlome platų, įvairių grūdų ir prieskonių malūnėlių, grūstuvių pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimus prieskonių malūnėlius galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

Grūdų ir prieskonių malūnėliai kainos (rugsėjis 2022 m.)

Produktas Kaina
Esperanza SARAWAK nerūdijančio plieno pipirų malūnėlis EKP002 4,99
Esperanza EKP004 Cayenne nerūdijančio plieno pipirų ir druskos malūnėlis 11,99
Esperanza EKP001G žaliųjų pipirų malūnas 8,99
Esperanza MALABAR EKP001E Pilkas SPICING MILL 9,99

1️⃣ Grūdų ir prieskonių malūnėliai Esperanza - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-7 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Grūdų ir prieskonių malūnėliai Esperanza kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Grūdų ir prieskonių malūnėliai Esperanza kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Grūdų ir prieskonių malūnėliai Esperanza kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 303 prekes, o kainos prasideda nuo 4.99 Eur