Elektroterminė pavara Heatmiser TA230
  • Varlė kodas 34461907
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Elektronika Namams"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 34461907
  • Liko tik: 5+ vnt.
Rekvizitai
rating 4.7
Elektroterminė pavara Heatmiser TA230 kaina
add to cart Į krepšelį 22.58
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 22.58
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Techninės specifikacijos:
  • Maitinimas: 230V
  • Kontaktai: NC
  • Vožtuvo jungtis: M30 x 1.5 sriegis
  • Galia: 2W
  • Apsaugos klasė: IP54
Elektroterminė pavara Heatmiser TA230 aprašymas - Prekės nuotrauka Specifikacijos (Anglų k.)
Specifikacija
  • Gamintojas Heatmiser
  • Modelis
    HEATMISER-TA230
  • Kontaktų tipas NC (normaliai uždara)
  • Mechaninis valdymas Ne
  • Maitinimas 230V
  • Sriegio jungtis M30x1.5
  • Modelio pavadinimas
    HEATMISER-TA230
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-10 d. d.
Kabelio laikiklis latake (25vnt.) ZAMEL KRU-01 kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Danfoss Devi 140F1114 Fühlerschutzrohr kaina
Salus Nordic As Salus jungčių komplektas 16 mm kaina
-7 %
Adapteris pettinaroli į telestat M30X1.5 VA80 kaina
-5 %
Roth termo adapteris Wavin kolektoriui kaina
Roth termo adapteris prie Danfoss kolektorių kaina
Roth Adapt. terminis variklis t/Icma kaina
-5 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Raidsonic | ICY BOX | Išorinė dviguba RAID sistema, skirta 3,5" SATA I/II/III HDD su USB 3.0 ir eSATA | SATA | USB 3.0 | 3,5" kaina
-7 %