Danfoss MAT.DEVIMAT 150T-150W/M2 750W 0,5MX10M
  • Varlė kodas 40424203
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 40424203
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Danfoss MAT.DEVIMAT 150T-150W/M2 750W 0,5MX10M kaina
ar
add to cart Į krepšelį 449.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 449.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Mata grzewcza DEVImat 150T-150W/m2 750W 0,5MX10m o numerze katalogowym 140F0452 w kategorii Kable grzejne wewnętrzne, Kable i maty grzejne. Produkt wyprodukowany przez markę DEVI, seria DEVIMAT. MATA o wymiarach 0.2 x 0.2 x 0.6 m. Waga produktu wynosi 2.48 kg.
Specifikacija
  • Gamintojas Danfoss
  • Modelis
    140F0452
  • Gamintojo kodas 140F0452
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    140F0452
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Danfoss MAT.DEVIMAT 150T-150W/M2 1200W 0,5MX16M kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
Jutiklis stogui DEVI DEVIREG 850 kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
KAB.GRZEW.DEVIFLEX 18T 2135W 230V 118M kaina
Devi DTIP-10, 695W, 70m, 230V, divdzīslu kabelis apsildei zem koka grīdām kaina
MAT.DEVIMAT 150T-150W/M21050W 0,5MX14m kaina
  • Liko tik: 5 vnt.
LAIDAS DEVISNOW 30T/230V, 95M, 2930W kaina
MAT.DEVIMAT 150T-150W/M2 900W 0,5MX12M kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Elektrinio šildymo kilimėlis Devi, DEVIcomfort DTIR-150, 0.5x24 m (12 m2) 1800W kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Elektrinio šildymo kilimėlis Devi, DEVIcomfort DTIR-150, 0.5x20 m (10 m2) 1500W kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Šlifavimo diskas PFERD Alumaster HSD-F 115/125 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (10)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
DELOCK USB garso plokštė 7.1 virtuali USB 2.0 kaina
Procesorius AMD Athlon 3000G YD3000C6FHBOX AM4
  • GamintojasAMD
  • SerijaRyzen 3 3000G
  • Procesoriaus jungtisAM4
  • Procesoriaus dažnis
  • Branduolių skaičius
  • Ypatybės
  • Įvertinimas 5.0 (9)
Procesorius AMD Athlon 3000G YD3000C6FHBOX AM4 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Fiskars QuikFit Gather grėblio galvutė kaina
Bosch Guminis šlifavimo diskas minkštas,D 150 mm,1 vnt. kaina