Kaina
-
Gamintojas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Wilson - PRO STAFF SGI MLH IV PUTTER - Golfo inventorius
Wilson - PRO STAFF SGI MLH IV PUTTER
 
45,99 4-6 d. d. (0)
WILSON PRO STAFF - SGI 1,3,5,6-S,P,B,LH - Golfo inventorius
WILSON PRO STAFF - SGI 1,3,5,6-S,P,B,LH
35,60 € / mėn
355,99 4-6 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Golfo inventorius – neatskiriama populiaraus sportinio žaidimo dalis

Golfas – vienas iš populiariausių sportinių žaidimų pasaulyje. Atsiradęs dar XV a., šis žaidimas XX a. susilaukė didžiulio populiarumo ir yra labai plačiai žaidžiamas iki šiol. Tai žaidimas, kurio metu žaidėjas smūgiuoja į mažus kamuoliukus su specialia, golfo lazda ir stengiasi pataikyti į aikštyne esančias duobutes. Laimi tas, kuris pirmasis pataiko į duobutę, atlikdamas mažiausiai smūgių. Norint žaisti golfą, reikalingas specialus, šiam žaidimui skirtas, inventorius: lazdos, kamuoliukai.

Iš ko susideda golfo inventorius?

Norintiems užsiimti šiuo smagiu žaidimu, būtinas tinkamas inventorius, todėl, labai svarbu žinoti, iš ko jis susideda. Visų pirmiausia, turbūt svarbiausia sudedamoji golfo inventoriaus dalis – lazda. Lazda susideda iš 3 dalių – galvos, koto ir laikymo rankenos. Golfo lazdos būna skirtingų tipų, kurių kiekvienas skirtas skirtingiems mušimams atlikti. Pavyzdžiui, „Putter“ tipo lazda skirta ne mušimui, bet ridenimo smūgiui atlikti, kai kamuoliukas jau yra šalia duobutės. Šio tipo lazda gali būti įvairiausių dydžių bei formų, o pasirinkimas priklauso nuo žaidėjo poreikių. Pirmiesiems smūgiams mušti skirta „Driver“ tipo lazda. Ši lazda iš kitų išsiskiria didžiausia galva. Tolimiems smūgiams – „Iron“ tipo lazda. Šios lazdos dydis priklauso nuo atstumo, kurį norimą numušti. Kuo atstumas didesnis – tuo mažesnė lazda. Dažniausiai naudojamas lazdos tipas – „Wedge“. Tai tiksliems smūgiams, kurie yra trumpi, bet aukšti atlikti skirta lazda. Ypatingai tolimiems smūgiams – „Hibrid“ lazdos. Taip pat, šiems smūgiams gali būti naudojama ir „Wood“ tipo lazda. Šios lazdos turi tuščiavidures galvas, todėl geba kamuoliuką numušti dideliu, tiesiu atstumu. Dažniausiai, golfo žaidėjas turi 12 lazdų rinkinį, kurios visos būna skirtingų tipų.

Neatskiriama nuo lazdos, golfo inventoriaus dalis – kamuoliukai. Nesvarbu, ar žaidžiate mini golfą savo kieme, ar profesionalų žaidimą golfo aikštyne, negalėtumėte šio žaidimo žaisti be kamuoliuko. Tinkamų kamuoliukų išsirinkimas yra lygiai toks pats svarbus, kaip ir lazdos rinkimasis. Kamuoliukai gali turėti įtakos jūsų žaidimui bei jo rezultatui, todėl labai svarbu išsirinkti tinkamus. Golfo kamuoliukai būna gaminami iš įvairių, skirtingų medžiagų ir yra skirti skirtingiems žaidimo stiliams. Jie gali turėti guminę ar iš dervos pagamintą šerdį, kuri padengta poliuretano, „surlyn“ arba „balata“ medžiagos danga. „Surlyn“ dangą turintys kamuoliukai – kiečiausi, o poliuretaniniai – minkščiausi, tačiau puikiai valdomi. Visi golfo kamuoliukai paviršiuje turi duobeles, kurios padeda pašalinti oro pasipriešinimą smūgio metu. Kiekvienas šių duobučių raštas turi skirtingą įtaką kamuoliuko našumui. Taip pat, kamuoliukai skiriasi savo suspaudimu, kuris svyruoja nuo 40-100.  Kuo mažiau suspaustas kamuoliukas, tuo jis minkštesnis ir lengviau pakeičia savo formą, ir atvirkščiai.

Golfo inventorius – gera kaina perkant internetu

Golfo entuziastams, pradedantiesiems ar mėgėjams būtinas tinkamas golfo inventorius. Tai lazdos ir kamuoliukai, be kurių žaidimo būtų neįmanoma žaisti. Siūlome platų golfo inventoriaus pasirinkimą internetu, už prieinamą kainą. Akcijų metu, norimą inventorių galite įsigyti dar pigiau.