Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Garų puodai Adler

(2)
Nuostabi kokybė, šiuolaikiškas dizainas ir saugumas – pagrindinės Adler produktų savybės. Adler gaminiai turi visus reikiamus atestatus ir sertifikatus. Gamintojas nuolat plečia produktų asortimentą ir rūpinasi, kad jis būtų kuo labiau patrauklus klientams. Toks požiūris į veiklą lemia, kad Adler gaminiais pasitikima 30 pasaulio šalių.
Rodyti daugiau
  • 4.9 (49)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
34.90  €
-6 %
  • 5.0 (6)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
36.99  €
-12 %

Garpuodžiai – sveikos mitybos kompanionai

Maisto gaminimas garuose turi daugybę privalumų. Daugelyje kultūrų tai yra tradicinis maisto gaminimo būdas ir mėgstamas dėl to, kad išlaiko daugelį naudingų maisto medžiagų. Taip pat, padeda išlaikyti maisto spalvą bei formą nepakitusią. Daugeliui tai priimtinas maisto ruošimo būdas, nes jam nereikalingi papildomi riebalai. Šis maisto gaminimo būdas būtų be galo sunkus be garų puodų. Garų puodas yra puikus pasirinkimas, kuris leidžia maistą pagaminti sąlyginiai greitai ir sveikai.

Garų puodų tipai

Garpuodžiai būna elektriniai arba dujiniai, naudojami ant viryklės. Dujiniai garų puodai naudojami ant dujinės viryklės, taip pat tinka elektrinėms bei indukcinėms kaitlentėms. Tai labai paprastai naudojami greitpuodžiai, kurie pasižymi patvarumu bei ilgaamžiškumu. Dažniausiai jie gaminami iš nerūdijančio plieno bei kitų metalų. Kokybiškus, nerūdijančio plieno garų puodus ne tik lengva naudoti, bet ir valyti. Labai didelis šių puodų privalumas – didelė talpa. Šio tipo puodai labai tinkami didelėms šeimoms, kurioms reikalingas didelis maisto kiekis.

Kitas garpuodžių tipas – elektriniai garintuvai. Elektriniai garų puodai gali naudojami bet kur, kur yra elektros energijos. Šie puodai yra lengvai naudojami, galite reguliuoti gaminimo temperatūrą. Tokiu būdu būsite garantuoti, kad maistas bus gaminamas tolygiai. Taip pat, elektriniai puodai turi atskirus indus, kuriuose vienu metu galėsite gaminti skirtingus patiekalus ir sutaupysite daug laiko. Kadangi didžioji dalis šių greitpuodžių yra permatomi, galėsite saugiai stebėti, kaip vyksta maisto gaminimo procesas. Juose įrengti laikmačiai dar labiau palengvins maisto gamybą ir bus naudingi pradedantiesiems. Šio tipo puodai yra laikomi ekonomiškesniais bei saugesniais naudojimui. Vis dėl to, elektriniai garpuodžiai yra lėtesni nei dujiniai.

Taip pat, tradicinis ir Rytų šalyse sutinkamas garų puodų tipas – bambukiniai garintuvai. Šie negali būti naudojami ant tiesioginės kaitros. Dažniausiai jie dedami ant puodo su verdančiu vandeniu viršaus. Maisto gamyba šio tipo garintuvuose užima nemažai laiko. Taip pat jie reikalauja ypatingos priežiūros, juos nėra lengva valyti.

Visi šie garų puodai gali būti naudojami tiek kasdieniniam, tiek profesionaliam maisto ruošimui. Tai puikus virtuvės prietaisas suteikiantis galimybę mėgautis skaniu ir sveiku maistu.

Kokybiški garų puodai – gera kaina perkant internetu

Išsirinkite kokybiškus garų puodus arba greipuodžius internetu ir mėgaukitės sveiku bei gardžiu maistu kasdien. Siūlome didelį įvairių kokybiškų garų puodų pasirinkimą už prieinamą kainą. Nepraleiskite progos akcijų metu patinkančius garų puodus įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Garų puodai Adler - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-7 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Garų puodai Adler kategorijoje šiais metais?

4️⃣ Kiek turite prekių Garų puodai Adler kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 48 prekes, o kainos prasideda nuo 24.33 Eur