Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Garso plokštės Sharkoon

(3)
Sharkoon garso plokštės - garantuota kokybė už sąžiningai gerą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 3 modelių. Sharkoon garso plokštės TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Sharkoon modelį.
Rodyti daugiau
  • 5.0 (8)
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
16.45  €
-2 %
  • 5.0 (1)
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
26.38  €
-3 %
  • 5.0 (1)
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
36.20  €
-9 %

Garso plokštės – kompiuterio komponentas, leidžiantis mėgautis kokybiškais garsais

Garso plokštė yra vienas iš svarbiausių kompiuterio komponentų, kuris konvertuoja skaitmeninį signalą į analoginį signalą arba garsą, kurį girdime per kompiuterio garsiakalbius ar ausines. Vienos garso plokštės gali būti integruotos kompiuteryje ir prijungtos prie pagrindinės, motininės kompiuterio plokštės PCI ar PCIe jungtimi, kitos gali būti išorinės – prie kompiuterio prijungiamos papildomai siekiant atnaujinti garso sistemą ar pagerinti garso kokybę. Garso plokštės naudojamos tiek PC – stacionariam kompiuteriui, tiek laptopui. Garso plokštės keičiamos tuomet, kai senoji garso plokštė ima prastai veikti, o garsas pasižymi žema kokybe arba visai dingsta. Profesionali garso plokštė ne tik suteiks puikią garso kokybę, bet ir leis mėgautis geresnėmis žaidimų, muzikos klausymo ar kūrimo patirtimis. Tai vienas iš naudingiausių kompiuterio komponentų.

Kaip išsirinkti tinkamą išorinę garso plokštę nešiojamam kompiuteriui?

Nešiojami kompiuteriai, kurie yra labai patogūs ir universalūs, pasižymi kompaktišku dydžiu ir PC kompiuterio galia. Tačiau, vienu aspektu, laptopai gali būti silpnesni už PC kompiuterius. Tai garso kokybė, kuri, dažniausiai, būna prastesnė dėl integruotų, prastesnės kokybės, garso plokščių. Na, o kadangi, pakeisti vidinę garso plokštę gali būti sudėtinga, dėl vietos stokos, geriausiu pasirinkimu tampa – išorinė garso plokštė. Išorinė nešiojamų kompiuterių garso plokštė yra puikus būdas pagerinti kompiuterio suteikiamas garso galimybes ar pakeisti prastai veikiančią integruotą garso plokštę. Dažniausiai, tokios plokštės prie kompiuterio prijungiamos USB jungtimi, o taip pat, gali būti naudojamos ne tik laptopams, bet ir PC kompiuteriams ar žaidimų konsolėms. Tačiau, norint išsirinkti tinkamą ir kokybišką garso plokštę, prieš įsigyjant būtina atsižvelgti į kelis, svarbius dalykus.

Visų pirma, renkantis išorinę garso plokštę, būtina atsižvelgti į garso kokybę. Kuo aukštesnę garso kokybę galės suteikti garso plokštė, tuo geresnės klausymosi patirtys bus suteikiamos. Išsiaiškinkite, ar garso plokštė suteikia aukštos kokybės aukšto, žemo ir vidutinio dažnio garsus. Aukšta garso kokybė ypatingai svarbi jei žaidžiate kompiuterinius žaidimus ar kuriate muziką. Žinoma, aukštesnę garso kokybę suteikiančios garso plokštės pasižymės ir aukštesne kaina.

Atsižvelkite ir į garso plokštės dydį. Išorinės garso plokštės gali būti įvairiausių dydžių. Vienos gali būti itin kompaktiškos ir yra puikiai nešiojamos bei lengvai telpa tiek į kišenę ar kompiuterio dėklą. Kitos gali būti didesnės, aprūpintos ilgesniais laidais lengvesniam suderinamumui, valdymui bei kitos funkcijoms pasiekti. Dydžio pasirinkimas visiškai priklauso nuo to, kaip ir kam naudosite garso plokštę.

Atkreipkite dėmesį į išorinės garso plokštės jungtis. Šis aspektas yra labai svarbus, kadangi, garso plokštę norėsite panaudoti plačiai. Dažniausiai, paprasčiausios, išorinės garso plokštės turi tik dvi jungtis – ausinių/garsiakalbių jungtį ir jungtį mikrofonui. Tokia garso plokštė yra tinkamiausia tada, kai ja naudosis tik vienas žmogus. Tačiau, pažangesnės, o taip pat, ir brangesnės garso plokštės gali suteikti ir kitokias jungtis. Pavyzdžiui, papildomą ausinių jungtį ar USB jungtį. Taip pat, dažnai galima rasti ir garso plokščių, kurios suteikia jungtis skirtas garso įrašymui.

Naudinga atsižvelgti ir į išorinių garso plokščių valdiklius. Dažniausiai, išorinės garso plokštės turi kelis, skirtingus valdiklius. Pavyzdžiui, specialų valdiklį garsumui reguliuoti, užtildymo mygtuką mikrofonui arba ausinėms. Taip pat, yra ir tokių plokščių, kurios gali turi EQ, garso lygiavimo valdiklius, leidžiančius garsams suteikti daugiau žemų dažnių ir t.t..

Garso plokštės – patogu ir greita pirkti internetu

Garso plokštės yra vienos iš naudingiausių ir praktiškiausių kompiuterio komponentų, leidžiančių mėgautis garsais, o jų dėka ir muzika, filmais ir žaidimais. Kokybiška, profesionali garso plokštė suteiks išskirtinį ir aukštos kokybės garsą tiek jūsų PC, tiek nešiojamam kompiuteriui. Siūlome platų, įvairių garso plokščių pasirinkimą, už prieinamą kainą. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu, norimas garso plokštes galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Garso plokštės Sharkoon - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-5 d. d.

4️⃣ Kiek turite prekių Garso plokštės Sharkoon kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 58 prekes, o kainos prasideda nuo 4.70 Eur