Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Rodyti daugiau

Garintuvai-trintuvai – funkcionalūs ir naudingi maisto ruošimo prietaisai

Gyvenime atsiradus vaikams, viena iš svarbiausių užduočių tampa tinkamas ir sveikas jų maitinimas. Pradėjus kūdikio primaitinimą ir turint kūdikių maisto garintuvą-trintuvą, palengvinsite maisto ruošimo procesą, būsite garantuoti, kad vaikas valgo tinkamą, sveiką ir skanų maistą. Galėsite kontroliuoti norimų ingridientų kiekius ir užtikrinti subalansuotą vaiko mitybą. Žinoma, turėdami garintuvą-trintuvą, maistą paruošite žymiai greičiau, o tai juk be galo svarbu, kai namuose laukia labai alkanas mažylis! Daugelis modelių gali pagaminti maistą net per 15 minučių! Iš tiesų, įsigydami šį aparatą, gaunate du skirtingus įrenginius, viename prietaise. Tai ir kūdikių maisto trintuvas ir kūdikių maisto garintuvas – viename! Įsigydami tokį aparatą, darote ekonomišką sprendimą, kadangi, dažnu atveju, pirkti du skirtingus įrenginius gali būti brangiau. 

Į ką atsižvelgti renkantis garintuvą-trintuvą?

Norėdami įsigyti kūdikių maisto gaminimo aparatą, prieš tai padarydami, pirmiausia, turėtumėte atsižvelgti į kelis, labai svarbius aspektus. Visų pirma, tai garintuvo-trintuvo funkcionalumas. Tik pagalvokite, turėdami garintuvą-trintuvą, galėsite pamiršti maisto ruošimą su daugybę skirtingų puodų ir keptuvių. Nepaisant dviejų pagrindinių šio prietaiso funkcijų – garinimo ir trynimo, daugelis modelių turi ir papildomas, bet labai naudingas funkcijas. Pavyzdžiui, prietaisai su sterilizavimo, sulčių spaudimo, šildymo, atšildymo arba smulkinimo funkcijomis, kurios naudingos ne tik vaiko, bet ir suaugusiųjų maisto ruošimui. Saugumo funkcijos, taip pat, yra labai svarbios. Garintuvai-trintuvai gali turėti automatiško išsijungimo funkciją, kuri automatiškai išjungs aparatą, kai maistas bus paruoštas. Taip pat, yra modelių, kurie turi laikmatį, kuris leidžia patogiai ir lengvai ruošti maistą.

Renkantis garintuvą-trintuvą, labai svarbus yra naudojimo patogumas. Nors anksčiau išvardintos funkcijos yra be galo naudingos, labai svarbu, kad jomis būtų ir patogu naudotis. Svarbu, kad prietaisą bei jo dalis, pavyzdžiui, peiliukus, būtų lengvą išvalyti ir išplauti. Taip pat, naudinga, kad aparato dalys būtų lengvai išardomos ir sustatomos, tai garantuos tinkamą prietaiso išvalymą. Yra modelių, kurių detalės yra tinkamos plauti indaplovėje, o trintuvai, kurie turi plačią atidarymo angą yra patogiausi.

Atkreipkite dėmesį, į garintuvo-trintuvo dydį. Dydis svarbus tam, kad žinotumėte ar turėsite pakankamai vietos aparato laikymui bei saugiam naudojimui. Taip pat, tinkamo dydžio pasirinkimas svarbus ir dėl maisto kiekio, kurį galėsite pagaminti vienu metu. Sutrintas ir paruoštas maistas gali būti užšaldomas ir laikomas šaldiklyje iki mėnesio. Daugelis tėvų praktikuoja šį maisto ruošimo būdą, todėl, jei ketinate taip ruošti maistą, naudinga pasirinkti didesnės talpos prietaisą. Mažesnė talpa lems dažnesnį naudojimą ir valymą. Dėl šios priežasties, dydžio pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių.

Įsitikinkite, kad medžiagos, iš kurių gaminami garintuvai-trintuvai yra saugios naudoti. Sveikata, o ypač kūdikio, yra vienas iš svarbiausių dalykų pasaulyje. Dėl šios priežasties, svarbu, kad prietaisas būtų pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios tinkamos naudoti su maistu. Svarbiausia, kad aparato konstrukcijoje nebūtų ftalatų, BPA ir BPS medžiagų, kurios išskiria kenksmingus toksinus, kurie turi žalingos įtakos sveikatai. Teigiama, kad garintuvas-trintuvas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko yra pats tinkamiausias ir kokybiškiausias.

Labai svarbu, kad garintuvas-trintuvas neskleistų didelio triukšmo. Turbūt nenorite, kad maisto ruošimo metu, mažylis pabustu nuo didelio, trintuvo skleidžiamo, garso. Didžioji dalis garintuvų-trintuvų veikia nekeldami didelio pašalinio triukšmo, tačiau, prastesnės kokybės prietaisai, tuo nepasižymi. Taip pat, svarbu žinoti, kad kuo galingesnis aparatas, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus triukšmingesnis.

Garintuvai-trintuvai – draugiška kaina perkant internetu

Palengvinkite kasdienybę ir maisto ruošimą, įsigydami funkcionalų ir labai naudingą kūdikių maisto garintuvą-trintuvą. Tai kūdikiams skirtas maisto gaminimo aparatas, kuris leis sveikai, efektyviai ir greitai paruošti skaniausią maistą, jūsų mažyliui. Čia rasite didelį, garsių ir patikimų gamintojų, tokių kaip Philips Avent, Beaba ir kt., garintuvų-trintuvų pasirinkimą, už draugišką kainą. Patogu ir lengva pirkti internetu, o akcijų metu, norimus ir patinkančius kūdikių maisto gaminimo aparatus galite įsigyti dar pigiau!

Kokios prekės populiariausios Garintuvai-trintuvai kategorijoje šiais metais?

Garintuvai-trintuvai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-3 d. d.

Kiek turite prekių Garintuvai-trintuvai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 12 prekes, o kainos prasideda nuo 7.00 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Garintuvai-trintuvai kategorijoje?