Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Fotojuostos Momentiniai

(3)
Momentiniai fotojuostos - aukštos kokybės ir draugiškos kainos garantija. Parduotuvėje turime daugiau nei 3 modelių. Momentiniai fotojuostos pasižymi elegantišku dizainu. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą modelį.
Rodyti daugiau
  • 5.0 (7)
  • 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
19.99  €
  • 5.0 (3)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
17.99  €
  • 5.0 (1)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
16.99  €
-15 %

Fotojuostos - neatsiejama juostinių ir momentinių fotoaparatų veikimo dalis 

Nors jaunimą ir jaunąją kartą tai gali labai nustebinti, svarbu paminėti, o daugeliui ir priminti, kad ne visi fotoaparatai nuotraukas išsaugo atminties kortelėje, kuri dedasi į fotoaparatą. Dar prieš kelis dešimtmečius skaitmeninių fotoaparatų nebuvo, o vietoje jų buvo naudojami juostiniai fotoaparatai. Neatsiejama juostinių fotoaparatų dalis - fotojuostos ir fotojuostelės. Juosta fotoaparatui tarsi atminties kortelė, kurioje išsaugomos visos užfiksuotos nuotraukos. Fotojuostelės yra ritinėlio formos, turi ribotą skaičių kadrų, o norint nuotraukas paversti ne skaitmeniniu, o fiziniu formatu, jas reikia išryškinti. Tiesa, naudinga žinoti, kad šiomis dienomis plačiai naudojami momentiniai fotoaparatai taip pat naudoja fotojuostas - fotolapelius. 

Ką naudinga žinoti apie fotojuostas?

Fotojuostos yra naudojamos su juostiniais fotoaparatais ir leidžia išgauti senovines, retro nuotraukas. Šiomis dienomis, juostiniai fotoaparatai yra itin populiarūs, tiek mėgėjų, tiek profesionalių fotografų gretose. Jais užfiksuoti kadrai yra išskirtiniai, sentimentalūs ir unikalūs. Plačiausiai naudojamos 35 mm fotojuostos ir fotoaparatai. Taip pat, galima rasti ir vidutinio bei didelio formato fotoaparatų bei su jais suderinamų fotojuostų. Momentiniai fotoaparatai, kurie šiomis dienomis yra be galo populiarūs, taip pat naudoja fotojuostas, o tiksliau - fotolapelius. Tiesa, nuo standartinių fotojuostų jie skiriasi tuo, kad savaime išsiryškina, kelių minučių bėgyje, nuo nuotraukos užfiksavimo. 

Pravartu paminėti, kad fotojuostos gali būti skirstomos į tris, pagrindinius tipus: spalvotas negatyvines, juodai baltas negatyvines ir skaidrias. Spalvotos negatyvinės fotojuostos yra vienas iš populiariausių fotojuostų tipų. Tokia juosta yra išryškinama naudojantis C-41 procesu, kuris leidžia skaitmenizuoti juostą. Juodai baltos negatyvinės arba nespalvotos fotojuostelės, šiomis dienomis, nėra taip plačiai naudojamos. Naudinga žinoti, kad jas gana lengva išryškinti namų sąlygomis. Skaidraus tipo fotojuostos - profesionalų mėgiamas ir naudojamas tipas. Jos ryškinamos naudojantis E-6 procesu.

Fotojuostos - gera kaina perkant internetu 

Domitės juostine fotografija, įsigijote juostinį fotoaparatą? Tikrai neapsieisite be fotojuostų, be kurių tokio tipo fotoaparatu naudotis nepavyks. Siūlome platų, įvairių fotojuostų pasirinkimą internetu, o gerą kainą - garantuojame! Nepraleiskite progos ir šaunių akcijų metu reikiamas ir tinkamas fotojuostas įsigykite dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Fotojuostos Momentiniai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-4 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Fotojuostos Momentiniai kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Fotojuostos Momentiniai kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Fotojuostos Momentiniai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 82 prekes, o kainos prasideda nuo 7.99 Eur