Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Techninės detalės | |
| Garantija | 24 mėn. |
| Grynas svoris | 0,323 kg |
| Matomas ekrano plotis (W) | 235 cm |
| Matomas ekrano aukštis (H) | 132 cm |
| Tipas | Matinis dvipusis fotopopierius |
| Įstrižainė | 106" |
| Medžiaga | MaxWhite |
| Kraštinių santykis | 16:9 |
| Kitos funkcijos | Efektyviai pašalina audinio raukšles; Vertikalaus ir horizontalaus lyginimo parinktys; Minkštas poveikis audiniams; Trumpas įkaitimo laikas; Reguliuojamo aukščio atraminis stovas; 4 ratai palengvinantys judėjimą; Komplekte kabykla ir šepetys; Apšviestas įjungimo/išjungimo mygtukas; Garų efektyvumas: 28-30g/min. |
| Itin didelis vaisių kiekis | Nr |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Revoliucijos | 63–75 aps./min |
| Išvesties sąsaja | Išvesties lizdai: 2 vnt x C13, 1 vnt x vokiškas Shuko |
| Temperatūra | 5-22 °C |
| Aptikimo taškų skaičius | 1 |
| Vertės skaičiavimas | Nr |
| Funkcijos | Laikymo funkcija |
| Pridedami priedai | su kištuku |
| PC prijungimas | vyriškas x 2 vnt |
| Dydis | A4 |
| Tankis | 220 g/m² |
| Bendras svoris | 0,346 kg |
| Gamintojo produkto pavadinimas | ART marškinėlių perkėlimas (tamsi) |
| Gamintojų produktų šeima | Drabužių garlaivis |
| Signalizacija | Nr |
| Galimos valiutos | Visi |
| Aptikimo tipai | Spalva |
| Spalva | |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Paketo savybės | |
| EEĮ atliekų mokestis | Nr |
| Pakuotės kiekis | 42 vnt. |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0,023 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Bendras gylis (mm) | 215 mm |
| Bendras plotis (mm) | 10 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 325 mm |
| Plastikas (be PET) | 10 g |
| Popierius/kartonas | 23,00 g |
| Integruota baterija | Nr |
| TI svoris (kg) | 0,033 kg |
| Bendro gylio pagrindinė dėžutė | 450 mm |
| Bendro pločio pagrindinė dėžutė | 345 mm |
| Bendro aukščio pagrindinė dėžutė | 200 mm |
| Grynojo svorio pagrindinė dėžutė | 14,532 kg |
| Taros svorio pagrindinė dėžutė | 0,311 kg |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Akumuliatoriaus klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Medinis | 1860,00 g |
| funkcijos | |
| Svoris | 11,8 kg |
| Gaminio spalva | Žalias |
| Signalizavimo funkcija | Skamba kas 0,5 sek |
| Lytis | Vyras Moteris |
| Vidinis | Nr |
| 1 jungtis | C tipo maitinimo kištukas |
| Laido ilgis | 3 mm |
| Tipas | Tonerio kasetė |
| Matmenys (PxPxA) | 632x473x435 mm |
| Suderinamumas | HP Q5949A/Q7553A; Canon 315/308/708 |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Suderinami produktai | HP Q5949A/Q7553A; Canon 315/308/708 |
| Puslapių derlius | 2500 puslapių |
| Kiekis | 1 |
| Prekės ženklo suderinamumas | Universalus |
| Vandens bako talpa | 1,3 l |
| Nuolatinis garas | 28-30 g/min |
| Spausdinimo medžiagos storis | 280 µm |
| Plotis | 210 cm |
| Aukštis | 297 cm |
| Lakštai pakuotėje | 50 |
| Spausdinimo medžiagos svoris | 230 g/m² |
| Popieriaus dydis | A4 |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | sidabras |
| Neslystančios kojos | Taip |
| Ekranas | LCD |
| Formos koeficientas | A4 |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Suderinami produktai | DT 990; DT 990 Senas; DT 990 leidimas; DT 990 PRO |
| Tinka | Banknotai |
| Degiklių / virimo zonų skaičius | 2 |
| Sertifikavimas | GS, CE |
| Korpuso dizainas | Laisvai pastatomos |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Kaitlentės tipas | Elektrinis |
| Elektrinių virimo zonų skaičius | 2 |
| Viršutinio paviršiaus tipas | Viso stiklo Schott Ceran Suprema® paviršius |
| Rėmo tipas | Veido kirpimas |
| Medžiaga | Viso stiklo Schott Ceran Suprema® paviršius |
| Domino | Taip |
| Lentynos medžiaga | Mediena |
| Lentynų skaičius | 4 |
| Vidaus šviesa | Taip |
| Tipas | Rankinis |
| Kompresorių skaičius | 1 |
| Aušinimo tipas | Kompresoriaus technologija |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Durų rankena | Teisingai |
| Laido ilgis | 1,5 mm |
| Galia | |
| Galia | 2200 W |
| Maitinimo šaltinio įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Išėjimo galios talpa | 1500 VA |
| Išėjimo darbo įtampa (maks.) | 230 V |
| Išėjimo galia | 900 W |
| Įvesties darbo įtampa (maks.) | 290 V |
| Įtampa | 220-240 V |
| Įvesties veikimo įtampa (min.) | 162 V |
| Išėjimo dažnio reguliavimas | 60/50 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| AC įvesties dažnis | 50 Hz |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Maitinimas | 230V ~ 50Hz W |
| Prijungta apkrova | 80 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 135 kWh |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Maitinimo tipas | 230V ~ 50Hz |
| Kitos funkcijos | |
| Ypatumai | Aukštos kokybės vyno saugykla su kompresorine technologija, Dvi atskiros temperatūros zonos, individualiai reguliuojamos baltajam ir raudonajam vynui (WineSafe tik viena temperatūros zona), Mažos vibracijos technologija suteikia vynui reikalingą ramią aplinką, Aktyvus ventiliatorius labai vienodai temperatūrai zona,Sandėliavimo talpa iki 24,Izoliacinis stiklas su UV filtru,apsaugo nuo aromato praradimo,Puiki šilumos izoliacija efektyviam darbui,Elektroniškai reguliuojama temperatūra nuo 5° – 22°C,Mėlynas faktinės vėsinimo zonos temperatūros LED ekranas, Pagal poreikį salono apšvietimas, nesenstantis dizainas su elegantišku nerūdijančio plieno priekiu ir dvigubo stiklo įdėklu, ergonomiška durų rankena, ištraukiami padėklai su rutuliniais guoliais su medinėmis laikymo lentynomis, Puikiai veikiantis |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Programinė įranga suderinama su Windows Vista, Windows 7/8, Windows 2008 serveriu |
| Matmenys (PxPxA) | 20 x 27 x 6 cm mm |
| Nominali išėjimo įtampa | 220 V |
| Tipas | Plaukų kirpimo mašinėlė augintiniams |
| Galia | 1800 W |
| Rotisserie | Nr |
| Kontrolės skydelis | Sensor-Touch |
| Ekranas | Skaitmeninis |
| Dažnių diapazonas | AM/FM radijas, PLL radijas |
| Įkraunamas | Taip |
| Medijos dydis (1 skaidrė) | A4 |
| Rezoliucija | 2880 dpi |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami priedai | Grilio grotelės, kepsninė, kepimo skarda, žnyplės grotelių lentynai / kepimo trasai |
| Bazinė stotis | Nr |
| Spektaklis | |
| Greičių skaičius | 1 |
| Atsakymo laikas | 6 ms |
| Maitinimo apsaugos funkcijos | Perkrova, perkrova |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | Taip |
| Bangos forma | Sine |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Triukšmo lygis (maks.) | 41 dB |
| Talpa | 1500 VA |
| LED indikatoriai | Taip |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Garsinis (-iai) pavojaus signalas (-ai) | Taip |
| Laikmatis | 60 min |
| Viryklė | Nr |
| Galios lygių skaičius | 9 |
| Padidinimo funkcija | Taip |
| Temperatūros diapazonas (1 zona) | 5-22 °C |
| Temperatūros zonų skaičius | 2 |
| Butelių talpa | 24 |
| Produkto tipas | Laisvai pastatomos |
| Klimato klasė | ST |
| Atšildymo funkcija | Nenurodyta |
| Užšaldymo pajėgumas | Nėra kg/24val |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Filtravimas | Taip |
| Maksimalus kabelio ilgis | 3 mm |
| Baterija | |
| Baterijos įkrovimo laikas | 6 val |
| Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pusei apkrovos | 8 min |
| Baterijų technologija | Sandari švino rūgštis (VR |
| Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pilnai apkrovai | 15 min |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Baterijos Tipas | 9 AH |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Baterijos keitimo signalizacija | Girdimas |
| Prievadai ir sąsajos | |
| Schuko išėjimų skaičius | 4 |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 4 |
| Kintamosios srovės lizdų tipai | F tipas (Schuko) |
| Jungtis (-os) | 4 x schuko lizdai |
| Išvesties jungtys | vyriškas x 2 vnt |
| Sertifikatai | |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 570 g |
| Plotis | 40 cm |
| Aukštis | 87,5 cm |
| Gylis | 49,5 cm |
| Pakuotės gylis | 39 cm |
| Pakuotės aukštis | 27,5 cm |
| Pakuotės plotis | 19 cm |
| Vidiniai matmenys (P x A x A) | 431x340x309 mm |
| Montavimo skyriaus gylis | 52,5 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis | 44,3 cm |
| Montavimo skyriaus plotis | 55,7 cm |
| Eksploatavimo sąlygos | |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbinė santykinė oro drėgmė (HH) | 0–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | 5 - 25 °C |
| Indikacija | |
| Baterijos išsikrovimo indikatorius | Skamba kas sek |
| Orkaitė | |
| Orkaitės dydis | 42 L |
| Orkaitės tipas | Elektrinis |
| Ausinės | |
| Varža | 250 Ω |
| Ergonomika | |
| Lengva valyti | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Keptuvės aptikimas | Taip |
| Kontrolės padėtis | Priekyje |
| Automatinio išsijungimo laikmatis gamina maistą saugiai | Taip |
| Lempos tipas | LED |
| Ekrano technologija | LED |
| Šaldiklis | |
| Laikymo laikas dingus elektrai | Ne h |
| Ekranas | |
| Ekranas | LCD |
| Garsas | |
| Dažnių diapazonas | AM/FM radijas, PLL radijas Hz |
| Antena | |
| Dažnių diapazonas | AM/FM radijas, PLL radijas GHz |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | 20 lapų |