Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | ColorWay |
| Dydžio formatas | A4 formato |
| Tipas | Labai blizgus dvipusis fotopopierius |
| Raiška | 2880 dpi |
| Pakuotės tipas | 50 lapų |
| Garantija | 24 mėn. |
| Dydis | A4 formato |
| Tankis | 220 g/m² |
| Grynasis svoris | 0,787 kg |
| Bendras svoris | 0,81 kg |
| Pakavimo kiekis | 1 dalis |
| Tūris (m3) | 0,001044765 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0,023 kg |
| Bendras gylis (mm) | 213 mm |
| Bendras plotis (mm) | 15 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 327 mm |
| Popierius / kartonas | 23,00 g |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Bendras pagrindinės dėžutės gylis | 450 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 335 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 205 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 19,44 kg |
| Paletės kiekis | 1235 dalių |
| Prodiuseris | ColorWay |