Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | ColorWay |
| Warranty | 24 mėn. |
| Dydžio formatas | 10x15 |
| Tipas | High Glossy Photo Paper |
| Raiška | 5760 dpi |
| Pakuotės tipas | 100 sheets |
| Dydis | 10x15 |
| Density | 200 g/m² |
| Net weight | 0.304 kg |
| Gross weight | 0.339 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00054 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.035 kg |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Paper/Pasteboard | 35 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1600 dalių |
| Producer | ColorWay |