Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Produkto spalva | Balta |
| Apdailos tipas | Blizgus |
| Medijos svoris | 265 g/m² |
| Spausdinimo technologija | Lazerinis / rašalinis |
| Lapų skaičius pakuotėje | 20 lapai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 130 mm |
| Aukštis | 130 mm |
| Modelio pavadinimas | 2311B060 |