Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
CANON GP-501 fotopopierius 10x15, 100 lapų
| Savybės | |
| Apdailos tipas | Blizgus |
| Medijos svoris | 210 g/m² |
| Lapų skaičius pakuotėje | 100 lapai |
| Spausdinimo medijos storis | 210 µm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Kitos savybės | |
| Spausdinimo medžiagos ryškumas | 94 |
| Modelio pavadinimas | 0775B003 |