Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Produkto spalva | Mėlyna, raudona |
| Apdailos tipas | Blizgus |
| Medijos svoris | 260 g/m² |
| Popieriaus dydis | A3 |
| Lapų skaičius pakuotėje | 20 lapai |
| Spausdinimo medijos storis | 265 µm |
| Suderinami produktai | Brother dcpj4120dw, mfcj4410dw, mfcj4510dw, mfcj470dw, mfcj4420dw, mfcj4620dw, mfcj5320dw, mfcj5620dw, mfcj5720dw, mfc5890cn, mfc5895cw, mfcj5910dw, dcp6690cw, mfc6490cw, mfcj6510dw, mfcj6520dw, mfcj6710dw, mfcj6720dw, mfc6890cdw, mfcj6910dw, mfcj6920dw, mfcj4410dw, mfcj4510dw |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 297 mm |
| Aukštis | 420 mm |
| Modelio pavadinimas | BP71GA3 |