Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
WALTHER ME-110-U albumas talpina iki 200 nuotraukų, kurių dydis 10x15 cm, ir turi baltus puslapius su įdėjimo dizainu. Jis yra knygos formato, su pritaikomu nuotraukų viršeliu, ir matmenys yra 5,5 cm x 22 cm x 22 cm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Walther |
| Modelis | ME-110-U |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 5,5 cm × 22 cm × 22 cm (P × A × G) |
| Svoris | 810 g |
| Nuotraukų Talpa | 200 nuotraukų (10x15 cm) |
| Puslapio Spalva | Balta |
| Viršelio Spalva | Okeano Mėlyna |
| Dizainas | Įdėjimo kišenės, pritaikomas nuotraukų viršelis |