Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
WALTHER FA-308-B albumas turi 100 juodų puslapių nuotraukoms ir atminimo daiktams pritvirtinti. Jis yra knyginiu rišimu ir turi kampinius plyšius, kad būtų lengva pritvirtinti daiktus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Walther |
| Modelis | FA-308-B |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 30 × 30 cm (P × A) |
| Svoris | 1.26 kg |
| Puslapių Skaičius | 100 puslapių |
| Lapo Spalva | Juoda |
| Rišimo Tipas | Knyginis |
Papildoma Informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Saugaus Naudojimo Įspėjimas | Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte pažeidimų. |
| Technical details | |
| Bendras svoris | 1.26 kg |
| Grynas (neto) svoris | 1.26 kg |
| Gamintojas | Sourcing |
| Modelio pavadinimas | FA-308-B |