Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
GOLDBUCH 08015 Raining Hearts albumas turi 60 baltų puslapių nuotraukoms ir atminimo daiktams, kurių matmenys yra 30x31 cm. Jis sukurtas su kampiniais ir plyšiais klijuojamais variantais, kad būtų lengva pritvirtinti nuotraukas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | GOLDBUCH |
| Modelis | 08015 Raining Hearts |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 30 × 31 cm |
| Svoris | 1.09 kg |
| Puslapių Skaičius | 60 puslapių |
| Lapo Spalva | Balta |
| Montavimo Galimybės | Kampiniai ir plyšiais klijuojami |
Papildoma Informacija |
|
| Dizainas | Elegantiškas "Raining Hearts" dizainas švelnios persikų spalvos |
| Naudojimas | Puikiai tinka brangių prisiminimų ir ypatingų progų išsaugojimui |
| Technical details | |
| Bendras svoris | 1.09 kg |
| Grynas (neto) svoris | 1.09 kg |
| Gamintojas | Sourcing |
| Modelio pavadinimas | 08 015 |