Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas turi kreminius puslapius ir yra skirtas nuotraukų tvirtinimui naudojant kampinius lipdukus arba klijus. Jis turi knygų formato dizainą ir gali talpinti iki 60 puslapių, priima nuotraukas iki 10x15 cm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | GED DBCL30 CLEANWHITE |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm (P × A) |
| Svoris | 1,09 kg |
| Puslapių Talpa | 60 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Nuotraukų Dydžio Suderinamumas | Iki 10 × 15 cm |
Papildoma Informacija |
|
| Nuotraukų Tvirtinimo Metodas | Kampiniai lipdukai arba klijai |
| Viršelio Spalva | Švari Balta |