USB-C, 2x USB automobilinis įkroviklis, REMAX RCC331, 54,5 W (juodas)
Ar dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Tai užtikrins greitą ir saugų jūsų įrenginių įkrovimą. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!

Greitas įkrovimas
REMAX RCC331 yra automobilinis įkroviklis, užtikrinantis greitą įkrovimą su 54,5 W galia. Be to, jame yra 3 įėjimai, įskaitant 2x USB ir 1x USB-C, leidžiančius vienu metu įkrauti kelis įrenginius. Be to, LED ekrane galėsite stebėti esamą įtampos būseną. Greitas įkrovimas yra ne tik patogus, bet ir sutaupo laiko, ypač kai reikia įkrauti įrenginius paskubomis.

Dar daugiau galimybių
Šiuolaikinis REMAX įkroviklis gali pasiūlyti daug papildomų funkcijų, tokių kaip automatinis atkūrimas iš TF kortelės, integruota FM radijo funkcija, didelės raiškos mikrofonas ir greitas skambučių valdymas laisvų rankų įranga. Dėl šių papildomų funkcijų įkroviklis yra universalesnis įrankis, skirtas naudoti vairuojant.

| Gamintojas | Remax |
|---|
| Modelis | RCC331 |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Medžiaga | ABS+PC |
|---|
| Svoris | 43 g |
|---|
| Matmenys | 81 × 49 mm |
|---|
| Įvestis | DC12V-24V |
|---|
| USB išvestis | 5V-3A / 5V-4,5A / 4,5V-5A / 9V-2A / 12V-1,5A (maks. 22,5 W) |
|---|
| USB išvestis | 5 V–2,4 A (maks. 12 W) |
|---|
| USB-C išvestis | 5V-3A / 9V-2,22A / 12V-1,67A (maks. 20 W) |
|---|
| Papildomos funkcijos | TF kortelės įvestis, FM radijas, skambinimas be rankų, HD mikrofonas |
|---|