Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | HiKOKI |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | HiKOKI |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross depth (mm) | 235 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Volume (m3) | 0.000329 m³ |
| Net weight | 0.04 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 2626 dalių |
| Gaminio pavadinimas | PICA Marker Dry Metal Pen 2.8mm 2B Lead and Scribe Needle Hang |
| Warranty | 24 mėn. |
| Technical details | |
| Gamintojas | Hikoki |
| Bendras svoris | 0.05 kg |
| Grynas (neto) svoris | 0.04 kg |
| Gaminio pavadinimas | Pica marker dry metal pen 2.8mm 2b lead and scribe needle hang |
| Modelio pavadinimas | 30800 |