Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
STABILO BOSS ORIGINAL TEKSTO ŽYMEKLIS mėlynos spalvos turi kampinį antgalį su 2-5 mm pločio linija ir naudoja vandens pagrindo rašalą. Jis yra papildomas ir turi didelį rašalo rezervuarą, leidžiantį iki 4 valandų atviru dangteliu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Žymeklis |
| Prekės Ženklas | STABILO |
| Modelis | 70/31 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 105 x 25 x 15 mm |
| Svoris | 208 g |
| Rašalo Tipas | Vandens pagrindo |
| Kampinio Antgalio Plotis | 2 mm - 5 mm |
| Fluorescencinis | Taip |
| Gamybos Šalis | Vokietija |
Papildoma Informacija |
|
| Pakuotės Plotis | 27 mm |
| Pakuotės Gylis | 105 mm |
| Pakuotės Aukštis | 33 mm |