Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pentel Korrekturstift fein turi 12 ml talpos ir yra baltos spalvos. Jo matmenys yra 105 x 25 x 15 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Korekcijos skystis |
| Prekės ženklas | Pentel |
| Modelis | ZLC-31W |
Specifikacijos |
|
| Talpa | 12 ml |
| Matmenys | 105 x 25 x 15 mm |
| Spalva | Balta |
Techniniai duomenys |
|
| Naudojimo tipas | Šepetėlio aplikatorius |
| Džiūvimo laikas | Greitai džiūstantis |
Papildoma informacija |
|
| Naudojimas | Tiksliems ir švariems pataisymams |