Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Aukštos kokybės žalias tekstmarkeris su 5mm linijos pločiu. Turintis STABILO® Anti-Dry-Out technologiją, užtikrina keturių valandų apsaugą nuo džiūvimo.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tekstmarkeris |
| Prekės ženklas | STABILO |
| Modelis | 70/33 |
Specifikacijos |
|
| Spalva | Žalia |
| Linijos plotis | 5mm |
| Matmenys | 105 x 25 x 15 mm |
| Galima papildyti | Taip |
| Pasiekiamos spalvos | 9 ryškios spalvos |
| Linijos pločio variantai | 2mm ir 5mm |