Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
| Gamintojas | Flexi |
| Bendras gylis (mm) | 200,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 100,00 mm |
| Bendras svoris | 0,60 kg |
| Bendras plotis (mm) | 200,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,54 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Taip |
| Prodiuseris | Flexi |
| Taros svoris (kg) | 0,06 kg |
| Paletės kiekis | 216 dalių |
| Popierius / kartonas | 55 g |
| Plastikas (be PET) | 5 g |
| TI svoris (kg) | 0,02 kg |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Garantija | 24 mėn. |
TOP susijusios paieškos
| Technical details | |
| Bendras svoris | 0.60 kg |
| Grynas (neto) svoris | 0.54 kg |
| Gamintojas | Flexi |
| Modelio pavadinimas | 804420 |
Varle.lt prekių augintiniams specialistai parengė naudingų patarimų gidą šunų šeimininkams, kuris padės tinkamai parinkti savo augintiniui antkaklį, pavadėlį ir petnešas.
Kaip teisingai parinkti antkaklį šuniui?Kiekvienas šuo privalo turėti antkaklį, bet parinkti jį ne taip jau ir lengva, kaip gali …