BWT besthead FLEX PRO filtro galva FS00Z20A00
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
BWT besthead FLEX PRO filtro galva FS00Z20A00 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 82.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 82.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Vandens filtro galva BWT Besthead FLEX
Gamintojas Austria
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-01-05
BWT besthead FLEX filtro galva FS00Z20A00 yra labai patogi ir efektyvi prekė.
Minusai: Galimas aukštas kainos lygis
Specifikacija
  • Gamintojas BWT
  • Tipas Vandens filtrų priedai
  • Svoris 0.37
  • Modelio pavadinimas
    WM26050002
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Vandens filtras Origin Outdoors Klondike kaina
  • Pristatymas į namus 2-8 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Blue Korpusas filtro 20" Big Mėlyna 2" kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
BWT IOCLEAN - 4 tabletės dėžutėje kaina
-2 %
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Simota_F Airbox Anglies filtras 200x130 77m m kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Simota įdėklas SIMOTA OA006 158x168mm kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
UN drenažo šulinys 160 2 vnt. (1 komplektas) kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Simota ŠMOT METO užtaisas OHD- 1388 44x214x133m m kaina
Simota_F Airbox Carbon Filter 175x130 77m m kaina
Simota_F Oro dėžės anglies filtras 175x130 70mm kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Kn Filters K&N RC-5106 kūginis filtras 60-77 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
BROCK EP 100 BK El. skruzdėlės.viryklė
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 5 d. d.
BROCK EP 100 BK El. skruzdėlės.viryklė kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Kojinės "Kai sušlampa gerklė arba kojos" kaina
Adapteris AV Delock DELOCK Adapteris USB 2.0 Typ-A zu 1 x Seriell RS-232 DB9 3 m
  • GamintojasDelock
  • Jungties tipasUSB
  • Kabelio ilgis (m)
  • USB jungties formaA
  • USB jungties versija
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Adapteris AV Delock DELOCK Adapteris USB 2.0 Typ-A zu 1 x Seriell RS-232 DB9 3 m kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
LANCOM Systems Lancom Systems SFP-DAC10 kabelis optyczny 1 m Juodas kaina
Gembird Cablexpert | Adapterio laidas | DisplayPort | HDMI | 0,1 m
  • Įvertinimas 5.0 (141)
Gembird Cablexpert | Adapterio laidas | DisplayPort | HDMI | 0,1 m kaina
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
3MK HardGlass Max Lite ekrano apsauga, Apple, iPhone XR, grūdintas stiklas, skaidrus/Juodas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Rogz antkaklis atšvaitas šuniui Reflective HB06F (plotis 2cm; apimtis 34-56cm) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (16)
DELOCK Adapteris HDD/SSD 2,5"–3,5" montavimo rėmelis kaina