Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Minkštas liemenėlė be petnešėlių yra naujiena iš Axami, atraskite mūsų klubinę kolekciją, pagaminta iš aukščiausios kokybės latekso, ir leiskitės tą naktį! Iš juodo latekso ir juodo tiulio pagamintas modelis yra užsegamas trijų eilių kabliukais ir kilpelėmis, jis dėka savo elastingumo puikiai priglunda prie jūsų kūno, kad suteiktų jums seksualinio patrauklumo.
| Dydis | Krūtinė |
|---|---|
| L | 92–102 cm |
| M | 87–97 cm |
| S | 82–92 cm |
| XL | 97–107 cm |
| XS | 77–87 cm |
| XXL | 102–112 cm |
| XXXL | 107–117 cm |
Pasiklydote? Peržvelkite pižamas ir naktinukus paspausdami nuorodą.