Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Typ urządzenia | Stycznik modułowy |
| Marka | GACIA |
| Model | HC 2P/25A 2NO 230V |
| Napięcie sterujące | 230V |
| Ilość biegunów | 2 |
| Prąd znamionowy | 25A |
| Styk | 2NO (dwa normalnie otwarte) |
| Montaż | Na szynie DIN |
| Zastosowanie | Domowe i przemysłowe |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …