Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Varomasis jungiklis su tipo B apibūdinimu ir nominalia srove 25A.
Jungiklis LE-419171 skirtas montuoti ant bėgio DIN TS-35.
Automatiniai jungikliai su charakteristika B yra skirti apsaugoti apšvietimo grandinėms, valdymui ir kištukinius lizdus nuo trumpojo jungimo ir perkrovų poveikio..
| Įrenginio tipas : | Varomasis jungiklis, Trifazis |
| Nominali srovė : | 25 A |
| Polių kiekis : | 3 |
| Paleidimo apibūdinimas : | B tipas |
| Vardinė trumpojo jungimo trukmė : | 6000 A |
| Nominali įtampa : | 230 V AC / 50 Hz 400 V AC / 50 Hz |
| Jungčių tipas : | sriegiami gnybtai |
| Korpusas : | Plastikas, montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio |
| Plotis moduliuose 17.5 mm : | 3 |
| Svoris : | 0.4 kg |
| Matmenys : | 54 x 83 x 75 mm |
| Gamintojas / Markė : | LEGRAND |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …