Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Tvirtinimas : | Ø 60 mm (potinkinė dėžutė), Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Paskirtis : | RJ-45 |
| Panaudojimas : | Serija gaminių Niloe |
| Išvesčių skaičius : | 1 |
| Pagrindinės savybės : | Atitinka 6 kategorijos reikalavimus, Patogi vyto kabelio montavimo sistema nereikalauja įrankių |
| Svoris : | 0.039 kg |
| Matmenys : | 76 x 76 x 36 mm |
| Gamintojas / Markė : | LEGRAND |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …