Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Hermetinė dėžutė IP68 skirta greitam ir lengvam maitinimo laidų prijungimui.
Produktas gali būti sėkmingai naudojamas drėkinimo sistemose ir laidų žemėje jungimui.
| Pralaidų skaičius : | 2 |
| Gnybtų kiekis : | 2 x 4 vnt. |
| Sandarumo klasė : | IP68 |
| Įtampos izoliacija : | 450 V |
| Kabelio skersmuo : | Ø 5 ... Ø 9 mm |
| Laido skerspjūvis : | 0.5 ... 2.5 mm² |
| Matmenys : | 68 x 23 x 23 mm |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …