Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Pakuotėje : | 10 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Saugiklio tipas : | Lydusis saugiklis (5/20mm), vėlinimo |
| Nominali srovė : | 15 A |
| Maksimali įtampa : | 250 V AC |
| Maksimalus įtampos krytis : | 100 mV |
| Delsa prie 10A : | 20 ... 300 ms |
| Matmenys : | Ø 5 x 20 mm |
| Gamintojas / Markė : | DELTA |
| Garantija : | 3 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …