Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Pakuotėje : | 10 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Saugiklio tipas : | PTC polimerinis saugiklis |
| Nominali srovė : | 2.5 A |
| Perjungiamas elektros srovė : | 5 A |
| Maksimali įtampa : | 16 V |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 85 °C |
| Matmenys : | 7.5 x 5.2 x 0.5 mm |
| Gamintojas / Markė : | DELTA |
| Garantija : | 3 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …