Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Trigubas mygtukas skirtas bendradarbiavimui su rėmeliais iš Simon 54 Nature, Simon 54 Premium serijos.
DP31.01/11-SIMON54 gali būti naudojamas kaipo skambučio mygtukas.
| Įrenginio tipas : | Triple Push Button ( skambučio, monostabilus ) |
| Nominali įtampa : | 250 V AC |
| Nominali srovė : | 10 A (indukcinė apkrova) |
| Jungčių tipas : | Greitajungė |
| Panaudojimas : | Potinkinis, Serija gaminių Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Foninis apšvietimas : | - |
| Montažas : | Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus |
| Sandarumo klasė : | IP20 / IP44 (using frame seal) |
| Korpusas : | Dirbtinis pluoštas be halogenų, PC |
| Spalva : | Balta (RAL 9003) |
| Svoris : | 0.062 kg |
| Matmenys : | 75 x 75 x 34 mm 20 mm - montavimo gylis |
| Gamintojas / Markė : | KONTAKT Simon |
| Garantija : | 6 metai |
Duomenų lapas EN
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …