Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

| Modelis | VCX LC 17 |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Triguba jungtis |
| Matmenys | 70 x 120 x 40 mm |
| Medžiaga | Plastikas |
| Baigti | Draugas |
| Nominali srovė | 10 A |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Suderinamumas | Standartinės elektros instaliacijos |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …