Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Nominali įtampa : | 230 V / 50 Hz |
| Maksimali srovinė apkrova : | 2.5 A |
| Įžeminimas : | - |
| Elektros laidas : | max. 2 x 0.75 mm² |
| Kabelių gnybtai : | sriegiami gnybtai |
| Lizdo tipas : | C tipas |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.023 kg |
| Matmenys : | 67 x 43 x 23 mm |
| Gamintojas / Markė : | LEGRAND |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …