Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 3 |
| Maitinimas : | 12 V ... 240 V AC / DC |
| Rated power consumption : | ≤ 1.5 W |
| Maksimali kontaktų apkrova : |
8 A / 250 V
AC
(max)
8 A / 24 V DC (max) |
| Išvestis : | 3 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : | montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio LED indikacija |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.084 kg |
| Matmenys : | 97 x 17 x 65 mm |
| Gamintojas / Markė : | ORNO |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …