Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Instaliacinė dėžutė montuojana po tinku.
| Segmentų skaičius : | 1 |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Pagrindinės savybės : | Potinkinis, gili 4 tvirtinimo taškai 2 Tvirtinimo varžtai - pridedama |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Oranžinis |
| Svoris : | 0.020 kg |
| Montažinių angų atstumas : | 60 mm |
| Matmenys : | Ø 67 x 62 mm |
| Garantija : | 2 metai |
Kataloginis lapas
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …