Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Two positions double roller blind switch is designed to fix with frame plates of the Simon 54 Nature, Simon 54 Premium series.
| Įrenginio tipas : | Tiesioginis jungiklis rolečių valdymui |
| Nominali įtampa : | 230 V AC |
| Nominali srovė : | 6 A |
| Jungčių tipas : | sriegiami gnybtai |
| Panaudojimas : | Potinkinis, Serija gaminių Simon 54 Premium, for Nature, Premium frames |
| Foninis apšvietimas : | ✔ |
| Montažas : | Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus |
| Pagrindinės savybės : | Jungiklis leidžia tiesiogiai valdyti roletės varytuvą Two-position Pictogram |
| Sandarumo klasė : | IP20 / IP44 (using frame seal) |
| Korpusas : | Dirbtinis pluoštas be halogenų, PC |
| Spalva : | Matinė juoda |
| Svoris : | 0.084 kg |
| Matmenys : | 75 x 75 x 44 mm 31 mm - montavimo gylis |
| Gamintojas / Markė : | KONTAKT Simon |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …