Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Regipso dėžių išlyginimo dangtis.
Montavimas varžtų pagalba.
| Panaudojimas : | Montavimas su skirtomis įmontuojamomis dėžutėmis 60 mm |
| Tvirtinimo būdas : | Tvirtinimo varžtai |
| Pagrindinės savybės : | 2 tvirtinimo taškai |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.0035 kg |
| Montažinių angų atstumas : | 60 mm |
| Matmenys : | Ø 65 x 2 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |
Kataloginis lapas
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …