Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Vardinė įtampa (AC) | 400 V |
| Vardinė srovė | 32 A |
| Atsparumo aplinkos poveikiui klasė | IP65 |
| Atsparumo smūgiui klasė | IK09 |
| Modulių skaičius | 1 x 4 mod. |
| N+PE gnybtai | yes |
| Korpuso spalva | Light grey (RAL7035) |
| Matmenys (A×P×G) | 200x128x116 mm |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …