Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Pagrindinis | |
| Klavišų skaičius | 1 |
| Spalva | balta |
| Nominali srovė | 10A |
| Nominali įtampa | 250V |
| Darbo sąlygos (temperatūra) | -5° C to + 50° C |
| Dydis | 75.8x31x75.8 mm |
| Svoris | 00.12 kg |
| IP reitingas | IP 20 |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …